środa, 6 czerwca 2012

Fotki !!!! ♥

Hejkaaa !!!
Dzisiaj nie byłam w szkole, bo pojechaliśmy na przedstawienie teatralne pt. " Książę i żebrak" było nawet śmiesznie. Dzisiejszy dzień jest jakiś pomieszany o 17:30 mam tańce, które będą trwały godzinę lub dłużej, o 18:00 powinnam mieć teatralne, i o tej samej godzinie próbę zespołu wokalnego. A ponieważ ostatnio nie byłam na tańcach z powodu szczepienia stwierdziłam, że najrozsądniej będzie pójść właśnie na nie, a panu od teatralnych i pani od wokalnych powiem, że po prostu dzisiaj nie mogę. O 18:41 mam autobus, którym jadę do siostry. Czyli post raczej się nie pojawi w ten weekend, ale może w niedziele coś dodam. Jeszcze zapomniałam wspomnieć, że w tamtą niedzielę ( 3.06.12 ) byłam na koncercie zespołu Enej i było zarąbiście!!!! Teraz jedyne zdjęcie, na którym wyszłam normalnie.

Pomimo tego, że trochę zasłoniłam się ręką to uwierzcie mi, że nic lepszego nie znalazłam. Teraz dodam zdjęcia, które robiła mi Kasia ( dziewczyna obok mnie w swetrze w paski, z łatami na łokciach : ) )

Kurtka - nie pamiętam x D
Spodnie - gdzieś na Psiaku ; )
Bluzka - Bershka 
Buty - byłam w Wawie i zobaczyłam taki jeden sklep autoryzowany to weszłam i kupiłam ! Nie pamiętam jak się nazywa x DTeraz dodam kilka zestawów wykonanych przed chwilą ; P
;;))
Mcr ♥♥♥
 
 
Na dzisiaj to wszystko !!!!!!
 
 
 
Pozdrawiam !!!!!
Strawberry♥
 

11 komentarzy: