czwartek, 12 kwietnia 2012

Alexander McQueen

Hejaa !
Dzisiaj miałam tańce. Musieliśmy wymyślić nazwę zespołu na konkurs więc mu z Karą wymyśliłyśmy nazwę "Psycho baranki", ale niestety nie przeszło ! : / Nazwa to frash. Średnio mi się podoba. Jutro połowa klasy ( i szkoły ) jedzie do kina, a ja zostaję w domu. Znaczy tylko do południa, ponieważ o godzinie 12:35 wsiadam w autobus i jadę do siostry. A od około 10:00 do właśnie godziny 12:00 będę siedzieć u Karoliny ! W przyszłym tygodniu mam 3 sprawdziany : ( z przyrody, historii i z religii. I właśnie mi się przypomniało, że w poniedziałek prowadzę lekcje z religii ; (  Właśnie oglądam pingwiny z Madagaskaru, piję ciepłe kakao i się relaksuje. Zaraz wskakuję w pidżamę i lecę do łóżka, ponieważ o 4:00 rano umówiłam się z Karoliną na skype x D Nie wiem dlaczego akurat o 4:00, ale my mamy takie zryte mózgi, że lepiej nie wchodzić w ich głąb ; D  Dawno nie dodawałam żadnych zdjęć, z żadnej kolekcji więc teraz dodam buty od Alexander McQueen.


I jak wam się podobają ? Dla mnie, nie które są śliczne, ale inne to masakra ! W weekend post się raczej nie pojawi. Ale będę codziennie udostępniać coś na fanpage więc zapraszam https://www.facebook.com/pages/Strawberry-mini/414824311866885    Pozdrawiam!!!
Strawberry♥

2 komentarze:

  1. buty ohydne!! blee...
    huh ja tez mam mega dużo sprawdzianów w nn tygodniu, chyba z fizyki, matmy, biologi, anielskiego i oczywiście pełno kartkówek ;/

    OdpowiedzUsuń
  2. dziwne buty. Ale mi się NAWET podobają 6.

    OdpowiedzUsuń